Кошик
449 відгуків
Бытовая химия и средства личной гигиены из Европы
+380
50
977-63-93
+380
93
051-59-27
+380
67
800-61-35

Поширені питання

 • Какова стоимость доставки моего заказа?

  При выборе доставки курьером сумма заказа которого составляет менее 500 грн. стоимость его доставки составляет 40 грн. При осуществление заказа на сумму 500 грн. и выше доставка курьером осуществляется бесплатно. В случае доставки транспортной компанией, стоимость определяется по их установленному тарифу.
 • Чи можу я змінити замовлення або анулювати його?

  Ви можете змінити замовлення або анулювати його до моменту підтвердження за доступними номерами телефону або звернувшись на електронну пошту інтернет магазину.
 • При якій формі оплати я можу швидше отримати замовлення?

  Обрана форма платежу ніяк не впливає на швидкість обробки і відправки Вашого замовлення. Всі замовлення обробляються одночасно.
 • Яким чином я можу оплатити товар?

  Оплатити товар Ви маєте можливість накладеним платежем (у разі доставки кур'єром або Новою Поштою), переведенням на картку Приват-Банку або за безготівковим розрахунком на рахунок компанії.
 • Мои действия в случае получения товара в поврежденном состоянии?

  Если Вы получили в отделении компании-перевозчика  повреждённый товар, просим оформить рекламацию, уведомить интернет-магазин по телефону либо электронной почте. Интернет магазин предоставит все необходимые дополнительные документы в такой ситуации. Весь товар, который доставляется через перевозчиков ― застрахован.
 • Какими формами доставки моего заказа я могу воспользоваться?

  Вся информация предоставлена в разделе "Условия доставки и оплаты" . Вы можете забрать свой товар самовывозом, заказать услугу доставки курьером по городу Киеву. Так же есть возможность доставки товара транспортными компаниями Новая Почта и ИнТайм.
 • Як я можу зробити замовлення необхідного мені товару?

  Зробити замовлення в інтернет магазині можна в онлайн режимі через корзину прямо на сайті.

  Так само здійснити замовлення можливо за телефонами:

  +380 (67) 800-61-35

  +380 (50) 977-63-93

  +380 (93) 051-59-27

  (Для зручності Клієнта надані всі оператори мобільного зв'язку).

  Ще одним варіантом є замовлення по електронній пошті euroshine@mail.ru. Вибираєте потрібні Вам позиції і відправляєте на пошту інтернет-магазину.

   

 • Чим відрізняються пральні порошки вироблені в Європі від представлених на ринку України?

  Пральний порошок з Німеччини краще нашого? Але чому?

  Саме таке питання найчастіше ми отримуємо практично від кожного нашого покупця. Щоб внести ясність у це питання ми зібрали важдную інформацію, яка буде корисною для всіх наших улюблених і шанованих споживачів.


  На сьогоднішній день існуючі у нас стандарти для побутової хімії менш вимогливі до якості пральних порошків або інших товарів, ніж стандарти в країнах Євросоюзу.

  У складах українських порошків кількість фосфатів від 10 до 35% як мінімум, а в складі порошку в Німеччині фосфатів НЕМАЄ, а ось кількість фосфаНАтов не може перевищувати 5% (їх додають для пом'якшення жорсткості води)!

  Поэтому в порошках Бельгии, Германии или Австрии не может быть больше 5% отдушек, отбеливателей, ПАВов, ароматизаторов и наполнителей, которые используются при производстве порошков. Многим покупателям и объяснять не нужно, что за счет этого немецкие порошки не вызывают аллергии и более безопасны для окружающей среды.

  Все порошки, которые мы привозим из стран ЕС, ― сильно концентрированные средства, это значит, что и активных веществ в составе больше, поэтому на одну стирку 4-5 кг белья рекомендуют сыпать 70 – 80 грамм порошка (доза повышается в зависимости от степени загрязнения белья и жесткости воды).

  Уважаемые покупатели, стиральные порошки из стран ЕС высокоэффективны, поэтому отстирывают белье даже при низких температурах, что экономит электроэнергию и ваши деньги.

  "СФЕРА ЧИСТОТИ" з радістю повідомляє про можливості придбання пральних порошків, гелів і капсул для прання, які забезпечать чистоту і свіжість ваших речей без шкоди для здоров'я.

 • Є у мене можливість здійснити замовлення за кордон?

  Ні, на сьогоднішній день інтернет магазин працює тільки на території України.
 • Який період часу необхідний для обробки і повного виконання мого замовлення?

  Замовлення обробляються протягом 1-2 днів, доставка товару залежить від обраного способу доставки. Якщо мова йде про доставки товару р. по Києву кур'єром ― це займає 1-2 дні, якщо компанією-перевізником у межах України, згідно їх рядками доставки.
 • Як я можу дізнатися про статус виконання мого замовлення?

  Дізнатися інформацію про статус замовлення можна за номерами телефонів і звернувшись із запитом на електронну пошту. Якщо замовлення відправлений через транспортну компанію, Ви можете відстежувати статус на сайті компанії-перевізника.
 • Актуальні наявність товару і ціни на сайті?

  Так, ми стежимо за тим, щоб вся інформація на сайті була актуальною.

  Якщо якийсь товар розкуплять, зазвичай ми привозимо його протягом місяця і він знову з'являється на сайті.

  Зверніть увагу, що наявність товарів на сайті і в самому магазині на Лятошинського,24 може відрізнятися.